Ворота автоматические Киев
097-329-64-30, 044-233-0-360
ворота автоматические, автоматика для ворот, откатные ворота, сдвижные ворота   
Замовити ворота

Погода

Прогноз погоди на тиждень

Розпашні двостулкові ворота - Распашные ворота

 

Розпашні ворота дещо відрізняються від розсувних або відкотних, хоча і виготовляються з застосуванням тих же самих технологій.

Основна перевага розпашних воріт перед відкотними - це відсутність несучої балки і роликів, а також і те, що немає необхідності заливати фундамент під роликові платформи. Крім того, бувають випадки, коли немає місця для відкату відкотних воріт, - їм просто нікуди відкочуватися, наприклад, заважає стіна або кут будинку, або не дозволяє рельєф місцевості, коли ворота розташовані вздовж підйому на гору, і ось тоді на допомогу приходять стандартні розпашні двостулкові ворота.

Також до переваг слід віднести старовинний класичний вид воріт, що здавна користувався популярністю ще за часів Київської Русі. Ковані арочні ворота можуть мати вельми нестандартний і привабливий вигляд, вони підкреслюють загальний архітектурний стиль, тут немає мови про економію місця біля воріт під час їх відкриття, такі ворота навпаки підкреслюють широту просторів садиби і добробут їх господаря.

Незважаючи на те, що такі ворота використовуються з найдавніших часів, їх конструкція аніскільки не застаріла, і навіть навпаки, в даний час дозволяє застосувати до розпашних воріт найсміливіші архітектурні та дизайнерські рішення. Ковані решітки а також елементи кування надають таким воротам найбільш привабливий і вишуканий вигляд. Конструкція розкривних воріт дає великий простір для фантазії дизайнерам і в таких воротах, крім фактора надійності на перше місце виходить їх зовнішній вигляд.

Однак є в двостулкових воротах і свої нюанси. Наприклад, до бетонування стовпчиків, на які навішуються стулки воріт, пред'являються ще більш жорсткі вимоги, ніж до бетонування фундаменту відкатних воріт. Якщо маса стулок більш ніж 250кг, і довжина стулки більше чим 2 метри, то між стовпів обов'язково заливають стрічковий фундамент, в іншому випадку є ризик того, що навесні після танення снігу і підняття рівня ґрунтових вод стулки воріт "клюнуть" назустріч одна одній разом зі своїми стовпчиками. Додатковими напівзаходами щодо зміцнення стовпів може служити пристрій верхньої перемички-перекладини, але вона обмежує отвір воріт по висоті.

Як і відкотні ворота, розкривні ворота компонуються з декількох модулів, а також виконуються з різними варіантами дизайну. При цьому класичний стиль поєднується з сучасним рівнем технології та дизайну

Коло застосування розпашних воріт надзвичайно широке - об'єкти спільного користування, промислові об'єкти, приватне будівництво, прибудинкові території, кондомініуми.

Розкривні ворота - ідеальне рішення для тих, хто в першу чергу піклується про гідний зовнішній вигляд, розпашні ворота - свого роду візитна картка хазяїна.

Шляхом комбінування і застосування тих чи інших аксесуарів створюються унікальні за своїм дизайнерським рішенням розпашні ворота.

Основні вузли розкривних воріт та їх короткий опис

Вузли розкривних воріт
Скачать схему автоматизации распашных ворот Завантажити схему автоматизації розпашних воріт в PDF форматі
 1. Рама воріт (профільна труба 60х40 мм), решетування (проф.труба 20х20 мм). Фарба, будь-який колір за каталогом;

 2. Стовпи навісні (профільна труба 60х40 мм);

 3. Зашивання: профільний лист ПС-8 або С-8 з полімерним покриттям (поліестер, пурал). Всього до 40 різних кольорів на вибір. Можлива обшивка з одного або з двох сторін, або під обшивку матеріалом замовника;

 4. Завіси на кульках;

 5. Запор горизонтальний оцинкований Rolling Center, або IBFM під навісний замок.


Кут відкривання стулок воріт може досягати 120 градусів, а в деяких випадках і 180 градусів.

За бажанням замовника, ворота автоматизуються електроприводами італійського виробництва Came, Roger або Nice, і можуть відкриватися як назовні садиби, так і всередину.

Схема автоматизації розкривних воріт - распашных ворот

Схема автоматизації розкривних воріт (распашных ворот)

фірма запропонує великий вибір автоматики для розпашних воріт і наші фахівці кваліфіковано встановлять автоматику для воріт

Технічні дані для приводів розпашних воріт CAME

Приводи серій KRONO

Приводи серій KRONOМежі використання
Монтаж приводів серії Krono

Таблиця відстаней для приводів серії Krono

Приводи серій FAST

Приводи серій FAST
Межі використання
Монтаж приводів серій Fast Таблиця відстаней для приводів серії Fast

Приводи серій ATI

Приводи серій ATI та межі їх використання
Монтаж приводів серій ATI та таблиця відстаней

Приводи серій Ferni

Приводи серій Ferni
Межі використання
Монтаж приводів серій Ferni
Таблиця відстаней для приводів серій Ferni

пропонуємо автоматика для воріт київ можливі будь-які варіанти

Приклади робіт

Приклад розкривних воріт - 1 Приклад розкривних воріт - 2 - мідь ковка, варіант автоматизації Приклад розкривних воріт - 3

Приклад розкривних воріт - 4 Приклад розкривних воріт - 5 Приклад розкривних воріт - 6 - приводи

Приклад розкривних воріт - 7 - приводи ППриклад розкривних воріт - 8 - привід Приклад розкривних воріт - 9


Більш докладно з виконаними роботами можна ознайомитися>>>

всегда в продаже автоматика для распашных ворот киев - подберем для любых ворот

Лічильники
Контакти
Адреса
 • bank-ua.com
  Яндекс цитирования
 • тел.: 044-233-03-60

  моб.: 097-329-64-30

 • м.Київ

  вул.Ак.Заболотного 48А

  03187