Ворота автоматические Киев
097-329-64-30, 044-233-0-360
ворота автоматические, автоматика для ворот, откатные ворота, сдвижные ворота   
Замовити ворота

Погода

Прогноз погоди на тиждень

Панорамні секційні ворота - панорамные секционные ворота

 

Ворота з панорамним склінням (панорамным остеклением) являють собою підвид секційних автоматичних воріт, однак замість звичайних секцій в них використовуються світлопрозорі вставки. При виготовленні вставок застосовуються алюмінієві профілі та ударостійкий акрил, здатний пропускати світло. Товщина алюмінієвої рами дорівнює товщині звичайних сендвіч-панелей (45мм), стандартне кріплення забезпечує надійне стикування панелей між собою.

Завдяки своїй прозорості, панорамні ворота забезпечують проникнення природного світла в приміщення, є найбільш вдалим рішенням для станцій технічного обслуговування і автосалонів, автомийок. Незважаючи на наявність вставок, автоматичні ворота з панорамним склінням задовольняють всім найсучаснішим европейським вимогам і стандартам по надійності та безпеки, мають високі характеристики. Продукт високої якості виходить завдяки застосуванню високотехнологічних матеріалів і сучасних технологій.

Ми пропонуємо варіанти полотна воріт з панорамних панелей і їх комбінацій з сендвіч-панелями

Панорамні панелі являють собою конструкції, що зібрані з спеціалізованих алюмінієвих профілів та акрилових склопакетів. Замок наших панорамних панелей повторює замок наших сендвіч-панелей, завдяки чому ми можемо їх комбінувати в одному полотні. Ущільнювач в замку панорамних панелей аналогічний ущільнювачу в сендвіч-панелях.

Ми виготовляємо ворота з панорамних панелей і з вбудованою хвірткою. Хвіртка має стандартні розміри 2х0,8м. Оснащується замком і доводчиком. По периметру має ущільнювач. Можливе виготовлення нестандартних розмірів хвірток.

Якщо Вас зацікавила зазначена продукція, і Ви хочете отримати більш детальну інформацію про неї або замовити її, то зв'яжіться з нами по e-mail: vorota.do@gmail.com, або зателефонуйте (044) 233-0-360, (097) 329-64-30.

Лічильники
Контакти
Адреса
 • bank-ua.com
  Яндекс цитирования
 • тел.: 044-233-03-60

  моб.: 097-329-64-30

 • м.Київ

  вул.Ак.Заболотного 48А

  03187